info@ehti.ir
031-35353214

درباره کارخانه

درباره کارخانه

درباره صنایع هفتم تیر اصفهان

محدودیت منابع آب و هدر رفتن بخش قابل توجهی از آب قابل شرب در شبکه های آبرسانی به دلیل کیفیت پایین و فرسودگی تجهیزات مورد مصرف در این شبکه ها و همچنین خسارت های زیست محیطی و تهدید سلامت سفره آبهای زیر زمینی ناشی از نشت شبکه های فاضلاب که باعث اتلاف سرمایه های عظیم ملی است، نشان دهنده لزوم توجه اساسی به کیفیت توسط تولیدکنندگان و مصرف کنندگان می باشد.

صنایع هفتم تیر اصفهان با اتکا به نیروی انسانی متخصص و مجرب، برخورداری از ماشین آلات پیشرفته و آزمایشگاه های کنترل کیفی مجهز، از سال ۱۳۷۶ و با خرید دانش فنی از شرکت هاوله اتریش (Hawle) برای اولین بار در ایران اقدام به تولید شیرهای کشویی زبانه لاستیکی نمود و پس از آن محصولاتی نظیر شیرهای یکطرفه فنری و دریچه ای، شیرهای یکطرفه توپی، شیر آتش نشانی ایستاده و زیر زمینی (هیدرانت)، شیرهای ویفری، شیرهای سوپاپی، صافی و اکنون شیرهای پروانه ای، شیرهای کنترلی، شیرهای چاقویی و شیرهای سوزنی را نیز به تولیدات خود افزود، این صنایع با گذشت بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید انواع شیر های صنعتی، مفتخر است که همگام با کلیه فعالان صنعت آب و فاضلاب کشور توانسته است یکی از خدمتگزاران این صنعت بوده و سهمی در افزایش سطح کیفی شیر آلات و تامین نیاز مصرف کنندگان داشته باشد.

شبکه توزیع گسترده در سراسر کشور ، صادرات به اروپا و از همه مهمتر رضایت مصرف کنندگان، نشان دهنده کیفیت برتر محصولات این صنایع می باشد. تولید محصولات با کیفیت برتر و قیمت مناسب، ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش متمایز و کسب هر چه بیشتر رضایت مصرف کنندگان را رسالت و وظیفه خود می دانیم و در این راستا از نظرات، انتقادات و پیشنهادات کلیه صاحب نظران استقبال نموده و دست شما را برای همکاری های آتی صمیمانه می فشاریم.

مشتریان ما

این صنایع در طی بیش از 25 سال فعالیت، مفتخر است که با تولید شیرآلات صنعتی با سطح کیفی برتر برای توزیع کنندگان، صادرکنندگان و کارفرمایان پروژه در سطح جهان توانسته است سهمی در افزایش سطح کیفی شیرآلات و تامین نیاز مصرف کنندگان داشته باشد.

 

برخی از مجموعه هایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم:

چرا نمایندگی رسمی صنایع هفتم تیر را انتخاب کنید؟

تیم کنترل کیفیت ما از کیفیت مواد خام، دقت ماشینکاری، آزمایش فشار اطمینان حاصل می‌کند، و شیرآلات کاملا مطابق با استاندارد DIN و با ماشین آلات پیشرفته تولید می‌شوند.

 ما میدانیم زمان برای شما طلاست، ازین رو سفارشتان را درموعد مقرر تحویل میدهیم.

 ما به ارائه شیرآلات صنعتی با قیمت منصفانه و معقول معروف هستیم. بصورت آنلاین استعلام قیمت بگیرید.

 ما به مشتریان خود متعهد هستیم و ۲۵ سال خدمات پس از فروش استثنایی ارائه میدهیم

 تیم فروش و فنی ما در سریع ترین زمان پاسخگوی سوالات همه مشتریان هستند.

علاوه بر سفارشات عمده، سفارش های کوچک و متوسط نیز پذیرفته میشوند.